USŁUGI SPEDYCYJNE

PROFESJONALNE USŁUGI TRANSPORTOWE


Eurotransporter: krajowy i międzynarodowy transport ciężarowy

Specjalnością firmy transportowej Eurotransporter jest spedycja transportowa międzynarodowa i krajowa. Działamy na rynku od 2009 roku, a zdobyte doświadczenie, flota nowoczesnych pojazdów oraz szeroki zakres usług sprawiają, że nasza oferta cieszy się dużym zaufaniem Klientów. Zachęcamy do dołączenia do ich grona. Bez względu na charakter i wielkość ładunku realizujemy transport krajowy i międzynarodowy na najwyższym poziomie.

Transport międzynarodowy i krajowy – zakres oferty

Oferta firmy Eurotransporter jest szyta na miarę. Oznacza to, że współpracujemy z Klientami z różnych branż, realizując usługi transportowe dopasowane do ich indywidualnych oczekiwań. Zapewniamy:

 • międzynarodowy i krajowy transport ciężarowy całopojazdowy – to usługa przeznaczona dla Klientów, którzy chcą przewieźć duży ładunek i którym zależy na szybkiej realizacji zlecenia,
 • transport międzynarodowy oraz krajowy drobnicowy – a więc przewóz drobniejszych pakunków o różnorodnym charakterze,
 • przewozy materiałów niebezpiecznych (ADR) – nasi kierowcy zdobyli niezbędne uprawnienia, które gwarantują sprawny i bezpieczny transport wszystkich powierzonych ładunków.

W zakresie naszej działalności znajduje się zarówno spedycja międzynarodowa (kraje UE, WNP, a także inne, także odległe kierunki), jak również krajowa. Jednym słowem: bez względu na to, jakiego rodzaju ładunek chcą Państwo przewieźć i na jaki dystans, współpraca z nami to dobra decyzja.

W nasze ręce mogą Państwo powierzyć np.:

Spedycja transportowa międzynarodowa oraz krajowa – nowoczesny tabor

Siłą firmy Eurotransporter jest nie tylko szeroki zakres usług, ale przede wszystkim wysoki poziom ich realizacji. To możliwe, ponieważ dysponujemy rozległym i zaawansowanym taborem pojazdów ciężarowych. To markowe, w pełni sprawne pojazdy z nowych roczników, których specyfika i wyposażenie są dostosowane do realizowania rozmaitych zadań transportowych.

Międzynarodowy i krajowy transport ciężarowy realizujemy samochodami:

 • typu chłodnie, zapewniającymi idealne warunki chłodnicze / mroźnicze do przewożenia różnego rodzaju towarów spożywczych i nie tylko,
 • z naczepami z plandeką – zabezpieczające ładunek przed wpływem czynników pogodowych oraz uszkodzeniami mechanicznymi,
 • z naczepami kontenerowymi, a także typu Mega oraz zestawami naczep – gdy przewożony ładunek jest duży, a Klient oczekuje jak najsprawniejszej dostawy zamówienia pod wskazany adres,
 • busami – zwłaszcza gdy spedycja jest realizowana na terenie Polski.

Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w system monitorowania GPS, co zwiększa bezpieczeństwo jazdy, a także pozwala nam na bieżąco kontrolować ich położenie na trasie. Dzięki temu nasze usługi spełniają nawet najbardziej wygórowane wymagania Klientów – są realizowane sprawnie, z troską o bezpieczeństwo ładunku i w rozsądnej cenie.

Międzynarodowy transport ciężarowy: dlaczego my?

Wybierając współpracę z firmą transportową Eurotransporter, stawiają Państwo na solidnego i zaufanego partnera – eksperta w branży transportowej. Naszym Klientom zapewniamy:

 • usługi transportowe szyte na miarę – bez względu na to, czy interesuje Państwa transport drobnicowy, całościowy czy specjalistyczny, dobierzemy optymalne rozwiązanie logistyczne,
 • dużą elastyczność przy ustalaniu warunków współpracy – wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i staramy się dostosować do oczekiwań: logistycznych, terminowych oraz budżetowych najlepiej jak to możliwe,
 • sprawną i terminową realizację każdego zlecenia – transport międzynarodowy i krajowy realizujemy odpowiedzialnie, dotrzymując warunków umowy,
 • konkurencyjne warunki finansowe współpracy – zapewniamy optymalny stosunek ceny realizowanych usług do ich jakości.

Aby zapoznać się ze szczegółami naszej oferty i ustalić warunki współpracy, prosimy o kontakt. Z Eurotransporter spedycja międzynarodowa i krajowa jest prostsza niż kiedykolwiek!

Najwyższy poziom usług możemy osiągnąć
dzięki najlepszym fachowcom.
     Nasi pracownicy to osoby ze specjalistycznym
wykształceniem z dziedziny transportu i logistyki.
Eurotransporter jest prężnie rozwijającą się firmą, założoną w 2009 roku w Wyszkowie, specjalizującą się w prowadzeniu usług w zakresie logistyki i transportu międzynarodowego oraz krajowego. Nadrzędnym celem firmy jest świadczenie profesjonalnych usług w zakresie transportu.
więcej